Jestem MEJp

Pasjonują mnie prace w ogrodzie i najbliższym otoczeniu wokół domu. Lubię majsterkować i tworzyć ozdoby które upiększają mój ogród. Swoje prace wykonuję według własnych pomysłów lub sugestii najbliższych.

poniedziałek, 14 listopada 2011

Czas pomyśleć o ptaszkach

Ostatnie przeglądy domków, by być przygotowanym przed pierwszymi przymrozkami jak i śniegiem. W moim  ogrodzie ptaki znajdują zawsze coś do zjedzenia, dbam o nie całą zimę dokarmiając je, a one odwdzięczają się od pierwszych wiosennych dni cudownym śpiewem
W takim otoczeniu nie mogło zabraknąć romantycznego kącika, gdzie bujając się z żonką na hamaku wsłuchujemy  się w ptasie trele.


Domki zrobione są z drewna , wkomponowane są na stałe w scenerię ogrodu, wiosną, latem i jesienią zdobią, a w zimie służą jako karmiki dla ptaków.
6 komentarzy:

 1. Prześliczne ,napatrzeć się nie mogę!

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak niestety te cudowne karmniki przypominają ze zbliża się zima.Wiem coś o tym jak pięknie te dokarmiane się wiosną odwdzięczają:))))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Niejeden człowiek chciałby mieć taki kawałek dachu i podłogi! O psach i kotach nie wspomnę. Te ptaki to mają high society u Pana:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również przesyłam i TU najlepsze ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czas pomyśleć o nowościach w ogrodzie, bo wiosna za oknem:)
  Przyznaję tytuł "Wszechstronny blogger"

  OdpowiedzUsuń